İzmir Karşıyaka Web Tasarım

İzmir Karşıyaka Web Tasarım

Karşıyaka belki de İzmir’in en güzel ilçesi. İnsanları çağdaş, mantıklı ve cana yakın. Sokakta tanımadığınız insanlarla selamlaştığınız nadir yerlerdendir. Sağlık sektörü, hizmet sektörü, eğlence sektörü, gıda sektörü, otomotiv ve gayrimenkul sektörü, tekstil sektörü, eğitim sektörü vb. Bunlar sadece Karşıyaka’da faaliyet gösteren onlarca firmayı kapsayan, sayabildiğimiz sektörler.

Tartışmasız 342 bin nüfuslu bu güzel ilçede insanların hemen her sektörden ihtiyaçları bulunuyor. Temizlikten tekstile kadar birçok sektörde, onlarca firmanın faaliyet yürüttüğü Karşıyaka ticaret açısından da İzmir’in gözde ilçelerinden biri.

342 bin kişilik nüfusun %53’ünü kadınlar ve %47’sini de erkekler oluşturuyor. Bu nüfus yoğunluğunu ve spesifik ihtiyaçları düşünecek olursak, elektronik ticaretin ve internetin önemi yadsınamaz. Bu rakamlar sadece bu ilçede ikamet eden kişi sayısını gösteriyor. Ancak takdir edersiniz ki ulaşımın bu kadar rahat olduğu, gözde bir ilçeye dışarıdan gelen ziyaretçi de çok olur.

Karşıyaka’da Ticaret

Birçok merkezi yerleşim yerinde olduğu gibi Karşıyaka’da da işler eskisi gibi yürümüyor. Birçok firmaya ev sahipliği yapan bu ilçede en hızlı enstrümanlardan biri de kuşkusuz e-ticaret.

En Aktif Sektör

Karşıyaka’da en aktif sektörlerden biri eğlence sektörü. Bugün ilçede birçok restoran randevu, rezervasyon ve sipariş için çeşitli web yazılım programları kullanarak müşterilerine hizmet götürüyor. Yalnızca eğlence sektörü değil daha birçok sektörden firmaların internet faaliyetleri için kapısını çaldığı adres reklam ajansı.

Rekabetin bu denli çetin olduğu bir lokasyonda atılması gereken en önemli adımlardan bir tanesi, insanların 7/24 avuçlarının içinde olan ve her zaman rahatlıkla ulaşabilecekleri bir web/e-ticaret sitesi. Bunun için de en önemli ayrıntı da insanların bu siteye kolay ulaşımları ve ilgi göstermeleri. Çünkü bir web sayfası ne kadar ilgi görürse o kadar ön plana çıkar.

İşte reklamların en güzeli, internette bulunan profesyonel bir web sitesi. Bunun için de adres belli. Aslında elektronik ticareti sadece Karşıyaka ile sınırlandırmamak gerek. Çünkü artık başka bir ilde ikamet eden bir insan da e-ticaret sayesinde bu bölgede faaliyet gösteren bir firmadan rahatlıkla alışveriş yapabiliyor. İşte bu aşamada da bu hizmeti veren profesyoneller ve verdikleri güvenilir hizmet devreye giriyor.


Yorum Yap
0 Yorum yapan