Mobil uygulama reklamı yükleme tanıtım fiyatlar idemarket

Mobil uygulama reklamı yükleme tanıtım fiyatlar idemarket

Mobil Uygulama Yükleme Tanıtım Reklamı

Mobil uygulama reklamı yaparak anında binlerce indirme almak mümkün. Mobil uygulama reklamları Google reklam sistemlerinin en farklı versiyonu diyebiliriz. Uygulamanız için anahtar kelimeler belirlemiyorsunuz fakat reklam başlıklarını ve market açıklamalarını anlamlı bir şekilde girmeniz oldukça önemli. Marketlerin içerisinde gösterilen reklamlar sizin uygulamanıza benzer uygulamaları arayan kişilerin önüne düşüyor. Bu sayede uygulamanızı uzun süre kullanacak kişilere erişebiliyorsunuz. Bir diğer yöntem ise görüntülü reklamcılık ağlarının mobil uygulama indirtmek için kullanılması. Açıkcası bu reklam türü iyi performans göstermek için sabrınızı ve bütçenizi zorlayabilir. Bu reklam türü bazı internet sitelerinde ve Youtube üzerinde gezinen kullanıcıların önüne düşüyor.

Bu mecralarda reklama erişim sağlamayan kişiler ise reklamlara tıkladıklarında mobil uygulama indirme için ilgili pazarlara yönleniyorlar. Bu ekranlarda kullanıcılarını ikna edebilen uygulamalar indirme kazanmış oluyorlar. Görüntülü reklamcılıkla uygulama indirme reklamları  genelde beş altı aylık bir sürede tam olarak düzenli çalışmaya başlasa da uygun bir bütçeyle aynı hafta içerisinde binlerce indirme almak da mümkün diyebiliriz. Büyük bütçeli reklam çalışmaları yapacak kişiler için idemarket internet reklamları olarak öncelikle pazar analizi ve uygulama için swot analizi yapıyoruz. Bu çalışmalar indirme oranlarını yükseltiyor ve eğer varsa uygulama içi reklam gelirlerini artırıyor. Aşağıda örnek bir mobil uygulama reklamının benzer bütçelerle yıllara göre aldığı tıklamalar ve maliyetler yer alıyor.

mobil uygulama reklamı google ads

Mobil uygulama reklamı tavsiyeler

 

Mobil uygulama reklamları için Görüntülü Reklamcılık özelliklerini etkin bir şekilde kullanmanız uygulama içi satın almaların sayısını ve ROI değerlerini de artıracaktır. Eğer uygulama içi analiz yapan bir ekibiniz de varsa indirmeye harcadığınız tutardan daha fazlasını uygulama içerisinde kazanabilirsiniz.

mobil uygulama reklamı idemarket trendlermobil uygulama reklamı trendler

İdemarket olarak mobil uygulama reklamı özelliklerini kullandığımız mobil uygulamaların ünü ülkemizi aştı. Birçok oyun firmasının hayali olan ödüller ve kazançların yanı sıra reklamlarını yaptığımız uygulamaların yatırımlarını en verimli şekilde kullanmalarını sağladık. Hangi bütçeyle olursa olsun daha iyi bir uygulama growth deneyimi yaşamak isteyen geliştiricilerin tercihi olmaya devam ediyoruz. Mobil uygulama reklamlarını sosyal medya üzerinde de yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sosyal medya reklamcılığı ile ilgili yazılarımız uygulamanızın reklam stratejilerini belirlerken sizlere yardımcı olabilir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan