Neden WordPress?

Neden WordPress?

WordPress ilk 2003’te günlük yazı tipografisini geliştirmek için bir parça kodla kullanılmaya başlandı.
WordPress o zamandan bu yana, milyonlarca sitede kullanılan ve her gün onlarca milyon insan tarafından görülen, kendi kendini barındıran dünyanın en büyük sistemi olma özelliğini taşıyor.
Geçmişte, kullanıcılar ve şirketler, yüz binlerce dolara mal olacak bir içerik yönetim sistemini karşılayamadığı için statik HTML sitelerine güvenmek zorunda kaldı.
Bu problem şimdi herkesin kullanabileceği açık kaynak kodlu bir sistem olan WordPress ile çözülmüştür.

WordPress Nedir ?

WordPress kısaca; içeriğinizi web üzerinde oluşturmanıza ve yayınlamanıza izin veren bir İçerik Yönetim Sistemidir.
İçeriğin oluşturulmasını, düzenlenmesini, organize edilmesini ve yayınlanmasını kolaylaştıran bir yazılımdır. Çoğunlukla web siteleri için kullanılmasına rağmen, içeriği internette veya tek bir bilgisayarda yönetmek için kullanılabilir.

WordPress Avantajları

WordPress, kullanıcılara dosyalar ve  belgelerin yanı sıra içeriğin tasarımı ve ekranı üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlar.
WordPress’i kullanarak içeriği yayınlamak için tek bir kod satırı bilmeniz gerekmez.
İyi bir içerik yönetim sisteminin güzelliği, herhangi bir kullanıcının içeriklerini herhangi bir teknik bilgi olmadan yaratmasına ve yönetmesine izin vermektir.

WordPress Kullanım Alanları
 
WordPress, küçük işletme web sitelerinden bloglara, kurumsal siteler için geniş bir yelpazede  kullanılmaktadır.

Mobil Uyumlu WordPress

WordPress tüm bu kolaylıklarla birlikte; Android cihazlardan, iPhone, iPad veya iPod touch’dan blog yayınlarınızı yayınlamanıza, fotoğraf yüklemenize, sayfaları düzenlemenize ve yorumları yönetmenize olanak tanıyan bir uygulamadır.

WordPress Uzmanı Firma

Bu konuda deneyimli bir web tasarım firması ile çalışmak, maddi manevi olası birçok hatayı önler.
Ankara’dan tüm Türkiye’ye ve yurtdışına web geliştirme hizmetleri sunan GLOBALNET uzman ekibine danışarak ücretsiz ön analiz bilgisi ve WordPress ile güvenilir web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan