WooCommerce E-Ticaret Eklentisi Güncellendi Sürüm 4.1.0

WooCommerce E-Ticaret Eklentisi Güncellendi Sürüm 4.1.0

WooCommerce E-Ticaret

Dünyanın en çok tercih edilen içerik yönetim sistemi WordPress için geliştirilen e-ticaret eklentisi WooCommerce güncellendi. Automattic şirketinin geliştirdiği eklentinin kurulumu ve kurulum içeriğindeki bazı detaylar dikkat çekti. Eklenti kurulumu esnasında artık farklı özelliklerinde seçimi eklenebilecek. Bu özellikleri önceden de sunan WooCommerce, kurulum aşamasında bu seçimleri yaptırarak, kullanıcıların daha konforlu e-ticaret yapmasını sağlamayı amaçlıyor. WordPress eklentiler bölümünden halihazırda ücretsiz bir şekilde indirilen ve kurulabilen eklentinin yeniliklerini detaylı olarak inceleyelim.

WooCommerce kurulum güncellemesi

WooCommerce E-Ticaret Fiziksel Ürünler Eklentisi

Her zaman ki gibi kullanılan WooCommerce’ın özelliklerini barındıran seçenektir. Herhangi bir değişiklik yoktur. Fakat bu seçimle birlikte, görselde görünen diğer seçenekleri de seçmeniz mümkündür. Yani müşterilerinize ürün satmaktan çok farklı özelliklerle de hitap etmeniz artık mümkün olacak.

WooCommerce E-Ticaret İndirmeler Eklentisi

Yine bu özellik de eskisi gibi ücretsiz sunulmakta. Fiziksel ürünlerle birlikte seçilme şansı vardır.

WooCommerce E-Ticaret Abonelikler Eklentisi

Sattığınız ürün ne olursa olsun kullanabileceğiniz bir WooCommerce özelliğidir. Daha çok sanal veya indirilebilir ürünler satan kullanıcılar için geliştirilmiş bu sistem ile birlikte, gelişmiş bir abonelik paneline de sahip olabilirsiniz. Bu hizmetin bedeli yıllık 199 Dolar.

WooCommerce E-Ticaret Üyelikler Eklentisi

Üyelere özel ürün ve kategoriler oluşturarak detaylı bir üye yönetimi sunan bu özellik ile müşterilerinizin kontrolü çok detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Üyelik sistemlerinde kategorik ayrım yapmak isteyen e-ticaret site sahipleri için oldukça elverişli bir çözümdür. Hizmetin yıllık bedeli 199 Dolar.

WooCommerce E-Ticaret Kompozit Ürünler Eklentisi

Bu eklenti, birçok WooCommerce kullanıcısı tarafından kullanılan, ürünlerin konfigüre edilebildiği, çok detaylı bir yönetim paneline sahiptir. Bu eklenti sayesinde, ürünlerinizin konfigürasyonunu müşterilerinize yaptırmanız mümkün olur. Küçük bir örnek vermemiz gerekirse, model tekne imalatı yapan bir firma olduğunuzu düşünün. Teknenizin ana omurgası ile birlikte, üzerinde ne olması gerektiğine müşterilerinizin karar vermesini sağlamanızı gerektirecek bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsunuz. İşte bu eklenti, tam size göre. Eklentinin yıllık bedeli 79 Dolar.

WooCommerce E-Ticaret Rezervasyonlar Eklentisi

Bu eklenti ile WooCommerce e-ticaret sisteminizi çok detaylı bir rezervasyon sitesine dönüştürebilir, müşterilerinizin üye olmasını sağlayabilir ve rezervasyonlardan ödeme alabilirsiniz. Yönetim paneli oldukça detaylıdır. Eklentinin yıllık bedeli 249 Dolar.

WooCommerce ile çok detaylı bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Hem de ücretsiz. Tek yapmanız gereken bir WordPress web sitesi kurmak.

Ayrıca WooCommerce’ın devamlı güncellenen altyapısı sayesinde, e-ticaret güvenli satışın tadını çıkartabilirsiniz.

WordPress e-ticaret sistemleri ile bir satış sitesine sahip olmak istiyorsanız, YcrSOFT ile e-ticarete başlayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan