Kurumsal E-Posta Uygulaması ve Hosting Önemi

Kurumsal E-Posta Uygulaması ve Hosting Önemi

Kurumsal E-Posta Uygulaması

İdari biriminde onlarca personel çalışan firmaların, kurumsal e-posta uygulaması hesaplarını yönetmeleri bazen sıkıntıya sebep olmaktadır. Bilgisayarlarda bulunan Office programı Outlook ile firmalar e-postalarını kontrol etmektedir. Fakat günümüzde mobil telefon kullanımının artması, mobil de kullanılacak bir e-posta uygulamasının ihtiyacını doğurmuştur.

Gerek Android için Gerek ise İos için onlarca farklı e-posta uygulaması mevcuttur. Ayrıca, tüm akıllı telefonların kendi uygulaması olarak bir e-posta uygulaması da bulunmaktadır. Fakat kullanım bakımından, tavsiye edeceğimiz uygulama kadar kolay kurulabilen ve arayüzü güçlü bir şekilde tasarlanmış uygulama bulmak zordur.

MyMail Mobil Kurumsal E-Posta Uygulaması

Kurumsal E-Posta Uygulaması ve Hosting Önemi

Kurumsal e-posta kullananlar bilir. Farklı uygulamalarda veya bilgisayarda Outlook da bile olsa, bu e-postaların kurulma süreci vardır. Bilmeyenler içinde oldukça sıkıntılı bir süreçtir. E-posta kurarken, gerek hosting firmasının altyapısı, gerek ise e-posta kurulacak mobil telefon ve uygulamanın altyapısı farklılıklar gösterebilir. Her telefondaki mobil uygulama da aynı değildir. Her uygulamadaki e-posta ayarı da maalesef aynı değildir. E-postaların kurulma sürecinin o sıkıntısını ortadan kaldıran MyMail uygulaması ile çok basit bir şekilde e-posta kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, mobil uygulamayı, hangi işletim sistemini kullanıyorsanız ona uygun uygulama mağazasından indirmek. Sonrasında, uygulamaya giriş kullanıcı ve şifre bilgisi istenecektir. Burada istenen kullanıcı ve şifre bilgileri, hosting panelinizde oluşturduğunuz e-postaların bilgileri ile aynıdır. Yani MyMail uygulaması ile söz konusu e-posta adreslerine, kullanıcı ve şifre bilgileri ile girmek mümkündür. MyMail, sizin için önceden, e-posta kurulma sürecini tamamlayan bir sisteme sahiptir. Siz bilgileri girdikten sonra, kısa bir bekleme sonrasında, e-posta gönderip almaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta İçin Basit ve Kullanışlı Arayüz

İyi seçilmiş renklerden oluşan kaliteli bir arayüze sahiptir MyMail. Basit ve kullanışlı olması, iş esnasında kullanıcıları yormaz. E-posta bildirimlerini sorunsuz alan uygulama, sıfır hata ile bildirim konusunda oldukça başarılıdır.

E-posta imzası gibi ek özellikleri de mevcuttur. Bütün cihazlarda kullanımı mümkün olduğundan, yüksek nüfuslu şirketler için çok kullanışlı bir uygulamadır.

Kurumsal E-Posta Alım veya Gönderim Sorunu

E-posta alım veya gönderim sorunlarını çözmek için öncelikle mevcut cihazın internetle bağının olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer cihazınızda internet mevcutsa ve e-posta uygulamanızda da herhangi yazılımsal bir problem yok ise, sorun büyük ihtimalle hosting firmanızdan kaynaklı olabilir. Geç giden e-postalar, gelmeyen e-postalar gibi sıkıntılar, kurumsal firmalara hem iş kaybettirir, hem de prestij. Bu sebepten dolayı, kurumsal web sitenizin bulunduğu hosting sunucusu oldukça fazla önemlidir. Kurumsal firmalarda belki milyon TL’lik anlaşmalar, sözleşmeler ya da pazarlama süreçleri e-posta üzerinden yönetilebilir. Bu süreçte en kaliteli sunucu hizmeti alınmaz ise, doğacak sorunlar yüzünden firmalar iş kaybına uğrayabilir.

Kaliteli Sunuculara Sahip Firmalar İle Çalışın

Teknoloji gelişiyor ve geliştikçe insanoğluna hizmet eden cihazlarda haliyle eskiyor. Bu eskiyen cihazlar ile yola devam etmeye çalışmak bazı zamanlarda sıkıntılara sebep olabiliyor. Her sektörde, teknolojik altyapısını yenileyemeyen firmalar bulunmaktadır. Hosting sektörü içinde durum farksızdır. Altyapısı yeni, sunucuları teknolojik gelişimlere ayak uydurmuş ve bağlantı hızları gereken seviyede olan firmalar ile çalışmak kazanç getirir.

Web siteniz ve e-posta hesaplarınızın sorunsuz çalışması, müşterileriniz gözünde firmanızın kalitesini yansıtır. Bir açılan bir açılmayan web sitesi ya da e-ticaret sitesi, size hem zaman kaybettirir, hem de müşteri. Kaybedilen satışlar ve dolayısıyla kazançlar da cabasıdır.

Kaliteli Hosting Hizmeti Sağlam Altyapı ve Kurumsal E-Posta

Ssd diskler ve hızlı bağlantılara sahip firmamız, hosting konusunda müşterilerine özel destek vermektedir. Özellikle geçmişinde e-posta sıkıntısı yaşamış firmalara %99,9 uptime garantisi ile hizmet vermekteyiz. Çok uzun zaman aralıklarında, haberli olarak, çok kısa süreleri işgal edecek sunucu bakımlarımız haricinde, müşterilerimize web site ve e-posta kullanılabilirliğinde üstün hizmet kalitesi sunmaktayız.

15 yıldır sektörde bulunan YcrSOFT, internetin her alanında destek vermektedir. Paket hizmetlerimiz ile ilgili müşteri temsilcilerimizden iş günlerinde bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan