Bedava Domain (Alan Adı) İçeren Hosting Paketlerimiz

Bedava Domain (Alan Adı) İçeren Hosting Paketlerimiz

Bedava Domain

Alan adı, web sitelerinin internetteki isim ve adresleridir. Bu adres olmadan web sitelere ulaşmanın başka bir yolu da ip adresleridir. Zaten ip adreslerinin karışık numara dizilimlerinden kurtulmak ve web site adreslerinin daha akılda kalıcı olmasını sağlamak amacı ile alan adı yani domain geliştirilmiştir. YcrSoft web hosting paketlerimizde sunduğumuz bedava domain ile siz de firmanıza eşsiz bir marka ve adres seçebilirsiniz.

Bedava Domain (Alan Adı) İçeren Web Hosting Paketlerimiz

Bedava Domain İle Birlikte Başka Ne Özellikler Var?

Geniş disk ve trafik alanları, kurumsal firmalara yetebilecek sayıda e-posta hesabı açabilme seçenekleri ile firmamızın sunduğu hosting paketleri ile daha profesyonel çalışabilirsiniz. Ayrıca kampanyada olan sunucularımızda ssd disk hızı ile web site ve e-postalarınızda da yavaşlama veya takılma gibi sorunlarla asla karşılaşmassınız.

7/24 Kurumsal Destek

Firmamızdan kiraladığınız hosting için 7/24 kurumsal destek alabilirsiniz.

Bedava Domain ve Yazılım Desteği İle Yalnız Değilsiniz

Bedava domain içeren hosting paketlerimiz veya diğer hosting paketlerimiz için de yazılım uzmanlarımızdan ücretli olarak 7/24 yazılım desteği almanız mümkün. Hangi yazılım türünü kullanıyorsanız kullanın, teknik destek ekiplerimiz size gün boyu yazılımlarınız ile alakalı destek için hazır durumdalar.

Bedava Domain Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Web hosting paketleri sayfamızdan, “bedava domain” kampanyasına dahil olan herhangi bir hosting paketimiz ile yararlanmanız mümkün. Satılan alma işlemini ister kredi kartı, ister havale ile yapabilirsiniz.

Domain Nasıl Seçilir?

Domain (alan adı) ne kadar kısa olursa, firmanız için o kadar iyi olabilir. Zira kısa isimler daha çok akılda kalır ve yazılması kolaylaştıkça bulunma olasılığınızda artacaktır. Alan adlarınızda özellikle İngilizce’de kullanılmayan Türkçe karakterleri kullanmamaya özen göstermeniz, ilerleyen günlerde, alan adınızı telaffuz ederken zorlanmamanızı sağlayacaktır.

Alan adı nasıl seçilir konulu makalemizi okuyabilir, ya da Türkçe karakterli alan adı konulu makalemize de göz atabilir, alan adları hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan